עיצוב פנים

 

עיצוב פנים הוא דיאלוג...

בעשור האחרון קידמו אדריכלים ומעצבי פנים מובילים באירופה ובארה"ב סגנון אקלקטי בעיצוב פנים.  בישראל, מצאה מגמה זו קרקע פוריה.

 

הקונספט של יצירת דיאלוג אמנותי ואינטלקטואלי בין הישן לחדש, בין העתיק למודרני, באמצעות שילוב אלמנטים אדריכליים חיצוניים ופנימיים מתקופות שונות, מוביל לרעיונות חדשים בעיצוב העכשווי.
הדפסים עתיקים מקוריים מהמאות ה- 18 וה- 19, המתארים בעיקר אלמנטים ארכיטקטוניים כגון עמודים, קשתות, בנינים שלמים, או ציורים של רהיטים ופרטי אמנות של פעם, משולבים בעיצוב פנים מודרני, ייצרו דיאלוג מעורר השראה ומתוחכם בין ה"אז" וה"עכשיו", ועשויים אף לשמש כתחליף דקורטיבי לאובייקטים עתיקים או פרטי אמנות יקרים.

 

מפות מקוריות עתיקות, פעם נחלת אספנים מביני עניין בלבד , הפכו לאחרונה  לפריטי עיצוב נחשקים. ערכם ההיסטורי ויופיים הקלאסי מושכים עניין רב ומקרינים אווירה מכובדת ויוקרתית על משרדים ובתים פרטיים. מפה עתיקה ממוסגרת, אפילו כפריט האמנותי היחיד על הקיר, תשדרג את החלל כולו.

 

ליטוגרפיות אר-דקו צבעוניות הן חגיגה לעיניים, מוסיפות "מלח ופלפל" לאווירה מונוטונית ומחממות חדרים "קרים".

 

בנינים היסטוריים, אשר בימינו הופכים לעתים קרובות למלונות בוטיק או מסעדות אופנתיות, דורשים תשומת לב מיוחדת ביחס לדיאלוג "פנים-חוץ" שבהם. השאיפה לשימור, מקבלת עומק נוסף ע"י תחריטים עתיקים וצילומים ישנים על הקירות, אשר מתארים ומתעדים את ההיסטוריה של האתר והתקופה.

 

הרמוניה של חלל מושגת באמצעות בחירה חכמה ורגישה של תמונות, אשר משלימות את הסגנון הרצוי. מסגרות הנבחרות בקפידה הן חלק מהמשחק, ועשויות לגרום לאפקט מפתיע כאשר מותאמות באופן לא שגרתי.

 

המבחר העשיר והמגוון של ליטוגרפיות ותחריטים עתיקים המוצג בחנות שלנו ברח' המלך ג'ורג' 42, במרכז תל-אביב, הפך למקור השראה עבור מעצבי פנים ולקוחות פרטיים, המתעניינים בפריטים יוצאי-דופן ומיוחדים.

 

פריטים רבים, מהאוסף הייחודי שלנו, מוצאים את דרכם ללופטים בניו-יורק, בתי קיץ בקליפורניה ולפינות אחרות בעולם.

 

אנו חולקים בחדווה רבה ובמעורבות אישית את הניסיון המצטבר שלנו בפרויקטים, הן במגזר הציבורי והן בפרטי. תמיד נלהבים להצטרף ליוזמות חדשות, ולענות לאתגר לתרגם את השפה הויזואלית של לקוחותינו המקצועיים והפרטיים, לפתרונות עיצוב אינדיבידואליים, המשתקפים, בסופו של תהליך, בבחירה היצירתית של התמונות על הקיר.

 

 

התייעצות אישית או פגישה הינכם מוזמנים ליצור עמי קשר.

 

מלכה פולק
03-5281336
info@pollakmaps.com

 

 

 

כל הזכויות שמורות ל-מ. פולק, ת"א, על פי דיני זכויות היוצרים ועל פי אמנות בינלאומיות. אין להעתיק טקסט זה,  כולו או חלקו, או לעשות בו כל שימוש מסחרי, בלא הסכמתו מראש ובכתב של בעל הזכויות.

ספרים ישנים ועתיקים
עבריים ולועזיים
המלך ג'ורג' 36, ת"א 63298
טל': 5288613 - 03
פקס: 6297346 - 03
info@pollakbooks.com
מפות עתיקות, הדפסים מקוריים 
וספרים נדירים
המלך ג'ורג' 42, ת"א 63298
  טל': 5281336 – 03
פקס: 6297346 - 03
info@pollakmaps.com
חניה חינם במקום
שעות פתיחה: א'-ו': 09:00 – 14:00
בנוסף יום ג' אחה"צ: 16:00-19:00

שעות פתיחה: א'-ו': 10:00 – 14:00
בנוסף יום ג' אחה"צ: 16:00-19:00
זמנים אחרים – בתיאום מראש

כל הזכויות שמורות  ©
ZAP Group בניית אתרים